Geleceğinizi Şekillendiren Ekibimiz

Kendi alanında uzman ve profesyonel ekibimizle ticaretinizdeki riskleri ortadan kaldırmak istemez misiniz?

Referanslarımız

Uluslararası referanslar

Hizmetlerimiz

Uluslararası hizmetlerimiz

Ofislerimiz

Dünyanın her yerindeyiz.

Avukat REHA ERSİN ÇAKIR

Kurucu Ortak

Avukat Reha Ersin Çakır, Kuleli Askeri Lisesi, Kara Harp Okulu, Microsoft Sistem Mühendisliği ile 2000 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezuniyeti ile 2010 yılından beri serbest avukat olarak hizmet vermektedir. Serbest olarak bürosunda hizmet verirken çeşitli şirket ve holdingler bünyesinde yönetici – Hukuk Müşaviri olarak çalışmıştır.
TNT, LC Waikiki, Defacto gibi markaların özellikle yurtdışındaki gelişimlerine katkısı ile 82 ülke deneyimi ve İngilizce, İspanyolca ve Fransızca lisansları ile şu an İngiltere, Balkan Ülkeleri, Almanya, Portekiz, İspanya ve Kuzey Afrika dahil 21 ülkede irtibat ofisleri ile Yurtdışı – Yurtiçi ticari faaliyet gösteren başkaca şirketlere de kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Uluslararası Ticarette Anlaşmazlıkların Çözümü ve Tahkim, Bilişim Hukuku, KVKK, Uzman Araştırmacılık, Tahkim Taraf Vekilliği eğitimi ile Arabuluculuk Eğitimlerini tamamlamıştır. Şu an Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nde Yüksek Lisans ile Uluslararası Ticaret ve Finansman Doktorasına devam etmektedir.

Avukat ASLI ÇOKGÜLER

Kurucu Ortak

Avukat Aslı Çokgüler Çakır, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2001 Yılında mezun olduktan sonra 2004 yılından beri serbest avukat olarak hizmet vermektedir. Serbest olarak bürosunda hizmet verirken çeşitli şirket ve holdingler bünyesinde hukuk müşaviri olarak çalışmıştır. 2004 yılında Bedaş, 2007 yılında Garanti Bankası ve ortaklık yapısı içinde İGDAS toplu icra dosyaları ile, 13 halka açık – SPK denetimindeki şirketlerin toplu dava ve dosyalarının takibi ile raporlanmasını yapmıştır.

Konkordato sürecindeki 7 şirketin alacaklarının yapılandırılması, raporlanması ve denetim süreçlerinde toplu dava ve icra süreçlerinin yürütülmesinde, süreç yönetiminin planlanmasında aktif danışmanlık hizmeti vermektedir. 2014 Yılından itibaren Adalet Bakanlığına bağlı resmi ve İş ve ticaret Hukukunda uzman “Arabulucu” olarak hizmet vermektedir.

Avukat ASE ALTIOK

Yönetici Avukat

Avukat Ase Altıok, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2006 Yılında mezun olduktan sonra Aralarında TMSF ve özel banka ve elektrik dağıtım şirketlerinin de bulunduğu kamu kurum ve kuruluşlarındaki iş ve işlemlerinin, icra ve dava dosyalarının her aşamasında takibi ve sonuçlandırılması, raporlanması ile Banka ve faktoring alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin icra ve dava süreçlerinin takibi ve sonuçlandırılması aşamasında sözleşmeli bürolarda etkin çalışmış. 2021 Yılı itibariyle Yönetici avukat olarak birlikte çalışmaktayız.

Avukat Ase Altıok aynı zamanda Akıcı (TOEFL 2013, 99/120), Ankara Üniversitesi Banka ve Ticaret Hukuku Enstitüsü (2011) tecrübesi ile 12.07.2018 tarihinden bu yana Beyoğlu 27. Noterliği nezdinde yeminli tercümanlık belgesi ile çift dilde avukat meslek hizmeti verebilmektedir.

Avukat AYŞEGÜL TOLUKAN

Sorumlu Avukat

Avukat Ayşegül Tolukan, Marmara Üversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2003 Yılında mezun olduktan sonra stajının akabinde Özel şirketler bünyesinde çalışmış, 2008 Yılından serbest avukatlık yapmakta olup, iletişim yeteneği sebebi ile 2020 senesinden itibaren ofisimizin genel danışmanlık alanında müvekkil bilgilendirme, taraf yönetiminde ve özellikle buromuza dava- icra departmanlaarının yönetiminde etkin çalışmaktadır.

Ağırlıklı ofis içinde yer alarak şirketlerin ve kurumların icra dosyaları ile dosyalardan kaynaklanan davalarının takibi ile talep üzerine şirketlere işbu veri akışının, danışma hizmetlerinin kesintisiz devamlılığını sağlamaktadır. İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku ve İş Hukuku alanlarında danışmanlık vermektedir.

Avukat Nadjia Stoutah ÖKTEM

Cezayir Barosu

Av.Nadjia; Hem Cezayir hem Türk vatandaşı olan Avukat Nadjia Stoutah Öktem 2003 yılında Cezayir’de Boukhalfa Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2005 yılında aynı fakülteden avukat olmak üzere bir yıllık hukuk meslek sertifikası eğitimine katılmıştır. Kasım 2004 – Kasım 2005 tarihleri arasında ÖZGÜN İnşaat adlı Türk firmasının Cezayir’in Tizi Ouzou kentindeki demiryolu tünel projesinin idari ve hukuk işleri bürosunda çalışmıştır. Avukatlık stajını Ağustos 2007 – Mayıs 2008 tarihleri arasında Cezayir’de yapmıştır.Ocak 2011 de Cezayir’de kendi avukatlık bürosunu açmıştır.

2013 yılı sonunda İstanbul’a yerleştikten sonra TÖMER de Türkçe öğrenmiştir.Eylül 2014 ten beri Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesinde denklik için fark derslerine devam etmektedir.

Avukat Nilufer Sheikholeslamzadeh

Cezayir Barosu

Av.Nilufer; Hem İran hem Türk vatandaşı olarak, 2005 Tehran Islam AZAD merkez hukuk fakultesine mezun olup, 2007 Iran Merkez Baro sınavı kazanmış, 2 yıllık staj sureci akabinde Baro sınavını birince derece olarak bitirmiş, avukatlık lisansını kazanmıştır. 2009 Yılından itibaren İran’da bulanan kamu ve ozel kurum ve şirketlere yabancılar hukuku ve diğer hukuki alanlarda danısmanlik hizmet vermiştir. Halen İran’da faaliyet gösteren ve İranlı vatandaşların Türkiye ve diğer ülkelerdeki hukuki ihtiyaçlarında danışmanlık vermektedir.

Ayrıca 2015 yılında Uluslararası Hukuk İran İslam Azad Merkez Üniversitesi Hukuk Fakültesinden Yüksek Lisans diploması almış olup, ana dili Farsça ile profesyonel İngilizce ve iyi derecede Türkçe bilmektedir. Türkçeye vakıf olması sebebi ile yaklaşık 15 seneye yakın mesleki tecrübesini İran’daki Türk yatırımcıların kurumsal işlerinin takibinde hizmet vermektedir.

İCRA KURULU

JALE DEMİRCİ

Finans Koordinatörü

Özel bir banka bünyesinde 2 yıl ticari portföy yönetimi deneyiminin ardından 21 yıl Finansal Analist pozisyonunda yine özel bir bankanın bünyesinde çalışmış, gerek risk yönetimi- raporlama – banka hizmet protokol ve süreçleri—organizasyon- plan oluşturma becerilerini bu sefer de bankalar lehine kullanmak adına 2020 Yılı itibariyle bünyemize dahil olmuştur.

Özel Bankalar ve toplu dosyaları olan firmaların süreç takip ve bilgilendirmeleri ile kurum bilgilendirme ve raporlamaları Finans Koordinatörü Jale Demirci tarafından yürütülmektedir. Halen Konkordato komiserliği ve finans alanında adli bilirkişiliği devam etmektedir.

DUYGU ÇAM

Adli Süreç Koordinatörü

2004 Yılından itibaren Av.Aslı Çokgüler’in yanında toplu icra dosyalarının takibinden, raporlanmasından sorumlu olarak başladığı çalışma hayatına devamında büyük bürolarda yönetici asistanlığı yaparak, İcra Departman sorumlusu olarak çalışmış. Halen ekibin koordine ve yönetiminden sorumlu çalışmaktadır. Adalet Yüksek Okulunun ardından Makedonya’da Fon Üniversite’sinde Hukuk Fakultesi’nde eksik derslerini tamamlamaktadır.

DİLARA GÜNEŞ

Yönetici Asistanı

İyi derecede Rusça bilmektedir.

İbrahim ORAK

Stajyer Avukat

Boşnakça, Hırvatça, Sırpça, Makedonca,Çekce ve Karadağca dillerine hakimdir.

Alev SEZEMOĞLU

Stajyer

Az derece Rusça Bilmektedir

HASAN KUT

Takip Elemanı

Gökhan SAVAŞ

Takip Elemanı

Levent ALBAYRAK

Bilgisayar ve Sistem Sorumlusu

Çalışanlar Hukuk otomasyon programları, UYAP kullanımı hususlarında ofis içi masa başı eğitimlerini müteakip bu alanda deneyim kazanmıştır. İCRA- PRO, AVUKATPRO, İCRA-TEK, T-HOS, E-KATİP, UYAP ve İçtihat Yazılım programı kullanılmaktadır. Aynı zamanda kullanıcılar İcra-Pro ve Avukat-Pro’nun eğitimlerini de almışlardır.

Mesleki hizmetin verilmesi sırasında ortaya çıkan uygulamadaki yavaşlığını ortadan kaldırmak ve avukatlara rahat çalışma alanı bırakmak amacıyla, hızlı evrak ve dosya takibini sağlamakta, gerek şehir içi- gerek şehir dışı işlerle ilgili olarak bünyemizde çalışmaktadırlar. Takip elemanlarımız Adliye kökenli olup, ayrıca büromuzda bulunan programları da kullanma eğitimi almışlardır.

  • İcra dosyasının açılabilmesi için gerekli olan evrak doküman ve verilerin hazırlanması
  • Hazırlanan icra dosyalarının teslimi ve icra dosyasının açılması
  • Açılmış olan icra dosyalarının takibi
  • Bağlı olduğu avukatların dava dosyalarıyla ilgili yapılması gerekenleri yerine getirmesi

DANIŞMANLAR

Murat YÜKSEL

Mali Müşavir

Hem serbest hem yarı zamanlı bünyemizde çalışmakta şirketlerin mali müşavirimiz, yurt içi ve yurtdışı Tekstil ve Turizm alanında hizmet veren şirketlerin kuruluşundan itibaren süreçlerinde aktif çalışmaktadır.

Safa AKSU

Yeminli Mali Müşavir

Eski Büyük Mükellefler V.D.Müdürü

Türkiye’deki şirketlerin gelir-gider bilançolarının denetimi ile dönemsel aflardan yararlanmak için süreçlerin takibini yapılmaktadır. Müvekkillerin vergi avantajlarından faydalanarak vergi yükümlülüklerini minimize etmeleri konusunda ulusal ve uluslararası alanda destek olmaktadır.

Ayçe GİRALP

İK Kaynakları Danışmanı

Ülkemizde adı duyulmuş bir çok şirkette İK müdürü ve İdari işler müdürü olarak çalışan Ayçe GİRALP, halen aynı alanda Genel Koordinatör ve İK danışmanı olarak hizmet vermektedir. Türkiye’deki faaliyet gösteren yabancı sermayeli şirketlerin işe alım dahil tüm süreç yönetiminde hizmet vermektedir. Halen haftada 2 gün Ankara’da Ziraat Bankasının projelerinden olan Next AVM yapılanma sürecini yürütmektedir.

BÜRO KONUM ve ÖZELLİKLERİ

Dünyanın her yerine hizmet vermekle birlikte ofisimizde de üst düzey güvenlik sistemleri ile çalışmaktayız. Pandemi ile hayatımıza giren uzaktan çalışma – esnek çalışma saatlerine uygun olarak bilgisayarın olduğu her yer çalışma alanımızdır.

Konum :

Beşiktaş ilçesinde 2 katı ile hizmet veren büromuz, İstanbul’un en merkezi noktasında, ulaşım kolaylığına sahip bölge yer almaktadır.

Ofis ve Gereçleri;
Müstakil girişli ve bahçeli yapısı ile 2 katlı dubleks daireden oluşan büromuzun Bilgisayar ve Sitem sorumlusu ile tüm alt yapı ve teknik sorunların hızlı çözümünde destek alınmaktadır.
Her çalışana zimmetli notebooklar ile ofis iç harici kullanıma ayrılmış bilgisayarlar ile IP telefon kullanımı bulunmaktadır.
Yaşanılan pandemi sebebi ile uzaktan bağlantı ve tarama, dosyalama ve yerel ağ bağlantısı ile bilgi güncelleme aktif bir şekildedir.


Güvenlik Sistemi: Güvenli ve sakin bir bölgede bulunmasına rağmen özel güvenlik sistemleri ile ofisimiz 24 saat güvenlik hizmetinden faydalanmaktadır.


Sigorta Güvencesi: Uluslararası alanda zorunlu olarak aranan mesleki sorumluluk sigortası son yıllarda Türkiye’deki bir çok şirket tarafından da talep edilmekte olup, ofisimizde vekalet sahibi tüm avukatların uzun yıllardır MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTASI bulunmaktadır.